Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia në rajonin nr. 3: programi ynë është alternativa e duhur dhe e vetmja për Shkodrën…

Frymë fitoreje dhe mbështetje që qytetaria shkodrane na e ka dhënë gjithmonë, duke besuar tek vizioni dhe dashnia për Shkodrën. Rajoni 3 bashkë me rajonet e tjera të qytetit dhe njësitë administrative do ta bëjnë më të bukur dhe të thellë fitoren e 14 Majit. Sepse programi ynë është alternativa e duhur dhe e vetmja për Shkodrën. Bashkë fitojmë✌

Related posts

Incidenti i rëndë para fushatës, hidhet në erë me tritol makina e kreut të PD-së në Vaun e Dejës…

Shkreli: Në Ashtë dhe në çdo fshat të Vau Dejësit, infrastruktura dhe kanalet vaditëse jane emergjencë të cilat do të realizohën…

Detaje nga vrasja në Shkodër, viktima u vra nga qiraxhiu…