Shkodra Post
AktualitetEkonomiLajmi i Fundit

Çmimet e karburanteve bien sërish. Në vendimin e kësaj të enjteje, Bordi i Transparencës njofton se…

Çmimet e karburanteve bien sërish. Në vendimin e kësaj të enjteje, Bordi i Transparencës njofton se duke nisur nga ora 18:00 e pasdites së sotme, 1 litër naftë në pikat e shitjes me pakicë tregtohet me 169 Lekë, nga 172 Lekë që ishte një ditë më parë.

Ndërsa benzina do të tregohet me 172 Lekë/litri, nga 175 Lekë që ishte një ditë më parë.

Edhe çmimi i gazit të lëngshëm për makina ka pësuar rënie dhe 1 litër do të shitet me 62 Lekë, nga 66 Lekë që ishte një ditë.

Çmimet e reja të karburanteve do të jenë në fuqi deri në mbledhjen e ardhshme të bordit.

Related posts

Dëshmia e vrasjes së Behar Sofisë/ Shyti tregon “Dajo” Skënder Vathin dhe “Djalin e ri” Lonard Xhixha që kërkuan ekzekutimin…

Kristian Shkreli: Kosmaçi, bastioni i të majtës! Më entuziast se kurrë për fitorën tonë…

Malota paralajmëron Vllazninë për kupën: Do bëjmë të pamundurën që të shkojmë në finale se gjynah ky ekip të mos e konkretizojë atë epërsi