Shkodra Post
AktualitetKulturëLajmi i Fundit

Media RTVE e një gjigandi të turizmit si Spanja i japin zë bukurive të Kalasë Rozafa.

RTVE, ka përzgjedhur të bëj pjesë të ciklit televiziv “Shtegtim me Juan e Migas”, sitin e Kalasë Rozafa përmes personazhit Juan dhe qenit të tij besnik, Migas, të njohur në median spanjolle si udhëtarë të pandarë, rrugëtimi i të cilëve është një mundësi e mirë për promovimin e këtij siti të trashëgimisë kulturore.

Related posts

“Çmendet” Real Madrid, ofron shifrën rekord 224 milionë euro për sulmuesin

Vau i Dejës/ Ushtroi dhunë ndaj prindërve të tij dhe dëmtoi orenditë shtëpiake, vihet në pranga 34-vjeçari…

Spahia takime në rajonin 5: katër janë kolonat kryesore të tij që e projekton Shkodrën një bashki lider në rajon…