Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Valbona ndërpret rrugëtimin, largohet nga shtëpia e BBV…

Valbona largohet nga shtëpia e Big Brother Vip.

Përmes një zarfi, Vëllai i Madh njoftoi largimin e Valbonës nga shtëpia. Largimi i saj i papritur ndodhi për shkak se ajo ka një familjar të shtruar në spital.

Pas leximit të zarfit, Valbona la shtëpinë dhe u takua vetëm me Oltën dhe Luizin. Banorëve u erdhi keq nga largimi i Valbonës dhe i thanë asaj se do takohen jashtë.

Televotimi i së shtunës anulohet automatikisht. Në nominim këtë javë ishin Olta, Kristi, Dea, Tani dhe Armaldo.

Related posts

“Çmendet” Bekim Balaj, 10 mijë euro për Luizin e Big Brother…

Vijojnë pasgoditjet/ Të tjera lëkundje tërmeti regjistrohen në vendin tonë…

Benet Beci publikon video me arkitektin e njohur Zef Çunin: Është koha për projekte të mëdha për Shkodrën, është koha për profesionistë!…