Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Ndryshon kabineti qeveritar, Rama prezanton emrat e rinj të ekzekutivit!

Ministër i Financave, Ervin Mete

Ministër i jashtëm Igli Hasani

Ogerta Manastirliu ministre e Arsimit

Ministrisë i Shëndetësisë Albana Koçia

Ministri Shteti për Sipermarrjen dhe Biznesin Delina Ibrahimaj

Arbi Mazniku ministër shteti për pushtetin vendor

Related posts

Reshjet e shiut, MM: Hidrovorët nën kuotat kritike, strukturat në gatishmëri…

Bardh Spahia: Me banorët e grupseksionit 1/3 ku vemendja e treguar ka qënë maksimale…

VIDEO/ Pastrohen 15 ton mbetje afër urës së Bahçallëkut/ Bashkia apelon qytetarët dhe subjektet për mbajtjen pastër të ambientit…