Shkodra Post
Kronika

Plagosje me armë zjarri në lagjen Xhabie të Shkodres…

Shkodër /Informacion paraprak

Rreth orës 17:55, në lagjen “ 10 Korriku”, Shkodër, është qëlluar me armë zjarri makina e shtetasit S. B.,(e cila ka qënë e ndaluar). Si pasojë është plagosur jashtë rrezikut për jetën pronari i mjetit shtetasi S. B.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Po kqyren kamerat e po vijon kontrolli i zonës nga shërbimet e Policisë për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Related posts

Urgjente/ Shperndajeni ju lutem te shpetojme Elsin nga Shkodra 21 vjecar…

Aksident me vdekje në aksin rrugor Shkodër-Hani Hotit

Krim brenda familjes, babai plagoset me thikë 19-vjeçari në Fushë-Arrëz…