Shkodra Post
Kronika

Shkodër, arrestohet 38-vjeçari, ngacmonte seksualisht një 19-vjeçare…

DVP Shkodër

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër arrestuan në flagrancë shtetasin A. N., 38 vjeç, banues në Shkodër, pasi ka kallëzuar një shtetase 19 vjeçe, se 38-vjeçari e ka ngacmuar seksualisht dhe ka tentuar ta marrë me forcë, në automjetin e tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Related posts

Policia e Shkodrës arreston dy persona të cilët po transportonin emigrantë…

Shkodër/ Mashtroi duke i shitur dikujt një makinë që s’e kishte në pronësi, arrestohet 52-vjeçari…

Policia e Shkodrës shpall në kërkim 5 përsona për vrasjen e 33 vjeçarit…