Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bardh Spahia: Kënaqësi ta nisësh ditën me një kafe mes figurave të vlerësuara të qytetit tonë…

Kënaqësi ta nisësh ditën me një kafe mes figurave të vlerësuara të qytetit tonë. Mirënjohje për gjithçka kanë dhënë dhe japin për Shkodrën, si dhe vlerësimin e mbështetjen e treguar ndaj meje.

Related posts

Ndërrojnë jetë në Spitalin e Shkodrës çifti i bashkëshortëve që u aksidentuan një ditë më parë në aksin Shkodër-Koplik

EMRAT/ Ja kush janë 51 anëtarët e rinj të këshillit bashkiak Shkodër…

Alarm për sulme ajrore nga Rusia, ndërpritet ndeshja e Taulant Seferit në Ukrainë