Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Vriten babë e bir në Shkodër/ Një natë më parë iu dogjën shtëpinë, sot i ekzekutuan, kush janë viktimat (Emrat)

Vrasje e dyfishtë në Dukagjin. Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se janë vrarë me armë zjarri babë e bir, Gjokë dhe Eduart Gurra.

Mbrëmjen e kaluar dy viktimave, persona të paidentifikuar iu kanë djegur shtëpinë në fshatin Bruçaj të njësisë Pult në Dukagjin. Gjatë ditës së sotme kanë shkuar për të parë banesën e djegur dhe aty persona të paidentifikuar i kanë qëlluar duke i lënë të vdekur ne vend.

Policia e Shkodrës është nisur drejt vendngjarjes ndërsa është e paqartë përse ka ndodhur kjo ngjarje e rëndë.

Related posts

FOTO-ALBUM/ Benet Beci: Me të palodhurit e ZAZ 3! Faleminderit nga zemra!…FOTOALBUM/

Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë, mësohen sfidat gjysmëfinale! Përballje të forta në fushë…

Benet Beci: Në 4 vitet e ardhshme nuk do të ketë asnjë rrugë të paasfaltuar në bashkinë Shkodër…