Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bashkia Shkoder shtron Iftar, Spahia: Le të na udhëheqin në përditshmëri veprat e mira në shërbim të çdo qytetari…

Në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit, kënaqësi të ishim të gjithë bashkë në sofrën e Iftarit që tradicionalisht Bashkia Shkodër ka shtruar në nderimin të Muajit të Shenjtë të Ramazanit 🤲

Agjerim të lehtë dhe të pranuar për të gjithë besimtarët myslimanë. Le të na udhëheqin në përditshmëri veprat e mira në shërbim të çdo qytetari.

Related posts

Tre të arrestuar në Shkodër, ja për çfarë akuzohen…

Ngjarje e rëndë në Shkoder, daja plagos nipin me thikë…

47 veçari paraqitet i plagosur me armë zjarri në spitalin e Shkodrës…