Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bardh Spahia shikon nga afer ecurine e punive per rehabilitimin e sheshit para teatrit “Migjeni”…

Punimet po ecin me ritme të shpejta dhe jam i lumtur që sheshi i teatrit “Migjeni”, këtij tempulli të artit dhe kulturës shqiptare po merr pamjen që meriton.

Ky do të jetë standarti që do të ndjekim për çdo investim që do të realizojmë. Bashkia Shkodër këtë bashkëfinancim me Raiffaisen Bank do ta pasojë me të tjera bashkëpunime për t’i dhuruar Shkodrës projekte të bukura dhe në dobi të komunitetit. Bashkëqytetarët i ftoj t’i ruajmë dhe promovojmë këto investime, si një model që do të shtrihen në të gjjthë territorin e bashkisë Shkodër.

Related posts

Transformohet ish shkolla Veterinare në Shkodër/ Merr jetë qendra “Xixellonja”…

“Shkova takova pedagogun”, Noizy zbulon bisedat me Dritan Dajtin: Ai më tregoi si ta ‘zbusja’ Cllevion! Mami me babin tim e trajtuan si fëmijën e vet…

Shkreli: Rruga që lidh Malin e Jushit me Trushin do të asfaltohet! Fshati do të ketë një park çlodhës!…