Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Zjarri shkakton dëme të shumta materiale, reagon spitali i Shkodrës: S’ka pacientë të lënduar, po merren masa…

Një zjarr i rënë mëngjesin e sotëm në repartin e kirurgjisë në Spitalin Rajonal të Shkodrës ka shkaktuar dëme të shumta materiale. Zarrfikësit kanë ndërhyrë për shuarjen e flakëve.

Ndërhyrja në kohë e shërbimeve bëri të mundur neutralizimin e flakëve, duke mos lejuar përhapjen e flakëve në dhomat e tjera si dhe shuarjen e plotë të zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit, paraprakisht dyshohet aksidental.

Related posts

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ish-dhëndri vret njerëzit e gruas…

Polcia e shkodrës arreston dy përsona, gjatë kontrollit iu gjet lëndë narkotike…

Shkodër/ Finalizohet operacioni policor i koduar “Kontigjenti”. Sekuestrohen armë dhe drogë…