Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

EMRI/ “Blindohet” Shkodra, policia dhe RENEA arrestojnë 43-vjeçarin që terrorizoi banorët, detajet…

Aksion në rrugët e Shkodrës nga forcat e policisë në kuadër të planit operacional të policisë së Shtetit.

Gazetari Senad Nikshiqi bën me dije për BalkanWeb se kontrollet po ushtrohen në mjete të dyshimta që lëvizin persona me procentë penalë apo persona të shpallur në kërkim.

Në pranga ka rënë Balil Murataj 43 vjeç. Ky i fundit terrorizoi zonën e Bardhajve në njesinë Rrethina gjatë gjithë pasdites së sotme, teksa ne ecje e sipër me automjetin e tij, qëlloi në ajër me armë zjarri herë pas here.

Pas sinjalizimeve nga banorët policia vendore e Shkodrës beri arrestimin e tij ndërsa në mbështetje shkuan edhe forcat RENEA.

Related posts

“Me shëndet Pashkën!”, Kristian Shkreli uron katolikët: Mbështetja juaj është motivim dhe forcë për të bërë më të mirën…

Konteabandë duhani, bien në prangat e policisë së Shkodrës tre persona…

Rrezik permbytje ne fundjave, bashkia Shkoder njofton banoret…