Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Vrasja e babë dhe bir, reagon policia e Shkodrës…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 16:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, në rrethana ende të paqarta janë vrarë me armë zjarri shtetasit Gj. G., 57 vjeç dhe djali i tij, E. G., 31 vjeç, banues në lagjen “Partizani”, Shkodër. Shërbimet e Policisë dhe Grupi hetimor janë nisur menjëherë për në vendngjarje.

Me mbërritjen e shërbimeve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes do të japim përsëri njoftim më të detajuar.

Related posts

Bardh Spahia pjesë e Forumit Publik (POP): Prezantova programin tim për Shkodrën…

Nga Xhevdet Zekaj/ Letër e hapur për Benet Becin! Shkodra ka dy simbole, Kalanë e Rozafës dhe futbollin e femrave…

Kryeministri bën jehonë projektëve fantastike të Benet Becit për Shkodrën, një “Venecia” shqiptare…