Shkodra Post
AktualitetSport

Orari i klasikes vendoset prej… “Big Brother”-it

Ndeshja mes Tiranës dhe Vllaznisë do të luhet ditën e shtunë në orën 18:00. Një orar disi i çuditshëm, por duke parë që të shtunën zhvillohen edhe “primet” e “Big Brother”-it FSHFja ka vendosur që takimi të luhet në orën 18:00.

Kështu tifozët shkodranë dhe bardheblu kanë mundësi që të ndjekin si sfidën Vllaznia-Tirana, por edhe “Big Brother”-in.

Nga ana tjetër për këtë sfidë, Tirana nuk do të ketë në dispozicion për shkak të dëmtimit Patrikun, i cili ka qenë i pranishëm në “Skënder Halili” me paterica.

Lojtari pritet të kthehet në dhjetor në fushën e blertë. Tirana edhe ndeshjen e fazës së tretë e luajti në Shkodër, ndërsa dy takimet e para të kampionatit i ka luajtur në kryeqytet. /panoramasport

Related posts

Koncerti unik/ Spahia: Një nga netët më të veçanta dhe që do të mbahet mend gjatë nga publiku i Shkodrës…

Vendimet e Disiplinës, Egnatia duhet të largohet nga Rrogozhina…

Armand Duka i bindur: Kualifikimi në Euro 2024 është plotësisht i arritshëm