Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia: Shkodra është qyteti që i ka dhënë aq shumë letersisë shqiptare…

Ju bashkova me kënaqësi aktivitetit të organizuar nga Bashkia Shkodër dhe biblioteka “Marin Barleti” në ditën ndërkombëtare të librit, “Letersia dhe qyteti”, me shkrimtarin Stefan Çapaliku.

Shkodra është qyteti që i ka dhënë aq shumë letersisë shqiptare dhe ka trashëguar një vlerë që ju mbetet brezave.

Related posts

(EMRI) Goditi për vdekje 8 herë me thikë biznesmenin italian, gjobë dhe 12 vite burg për 49-vjeçarin shqiptar…

Benet Beci takim me banoret e lagjes Kiras…

Nis faza e dytë e konkursit “Bilbilat”/ Fituesi dhe gjysmëfinalistët bëhen pjesë e korit të festivalit për fëmijë…