Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kryetari i Bashkisë Shkodër z.Bardh Spahia priti në një takim djemtë dhe stafin teknik të Futsallës Vllaznia…

Kryetari i Bashkisë Shkodër z.Bardh Spahia priti në një takim djemtë dhe stafin teknik të Futsallës Vllaznia. Megjithëse një ekip i ri, në një vit nga formimi i tij ka treguar shpirt gare dhe rezultate duke konkuruar ekipe të krijuara prej vitesh.

Bashkia Shkodër e ka mbështetur me ambjentet për stërvitje dhe zhvillimin e ndeshjeve këtë ekip, ndërsa po projektohet për vazhdimësinë që të mbështetet si disiplinë zyrtare. Suksese djemve 🔴🔵 të Futsallës.

Related posts

Policia e Shkodrës shpall në kërkim 5 përsona për vrasjen e 33 vjeçarit…

Aksident në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, humbin jetën dy përsona një tjetër i plagosur…

Si u konfiskua një nga bibliotekat më të vjetra dhe më të pasura të Shqipërisë: Biblioteka e Tabakëve në Shkodër…