Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci takim me banoret e Shirokes: njerëzit janë gati, na duhet veç me nisë punët që e kthejnë Shkodrën në një qendër projektesh, investimesh, mundësish zhvillimi…

N’Shirokë, mes banorëve të të gjitha moshave. Pozitivitet, dëshirë me kapë ritmin, me ecë, me e zhvillu qytetin, por dhe lodhje nga politika, nga fjalët, zhurma. Nga banorët po marr motivim.

Nuk ka gjë më shpërblyese. Ata po më tregojnë përditë që kushtet janë gati, njerëzit janë gati, na duhet veç me nisë punët që e kthejnë Shkodrën në një qendër projektesh, investimesh, mundësish zhvillimi.

Related posts

Kristian Shkreli publikon diplomen e Zef Hiles, e nisi shkollimin në Turqi e mbaroi në Shqipëri!

Bylisi “kërcënon” para sfidës me Erzenin: Nuk ka asgjë të pamundur

Zv/trajneri i Tiranës: Jemi mësuar me trofe, Egnatia ka treguar se është ekip me batuta