Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Tom Doshi: Sa herë jam pranë qytetarëve kuptoj edhe ma shumë nevojën e tyne për nji qeverisje lokale të drejtë…

Sa herë jam pranë qytetarëve kuptoj edhe ma shumë nevojën e tyne për nji qeverisje lokale të drejtë, të denjë, transparente dhe njerëzore, që u shërben atyne.

Misioni vazhdon!

Voto numrin 8

Voto PSD për Këshilltarët Bashkiak!

I juaji, Tom Doshi

Related posts

Takim përbyllës i fushatës elektorale me praninë e Kryeministrit Rama, Shkreli i bën ftesë banorëve…

Titulli “Mirënjohje” për ish-futbollistin Çesk Ndoja/ Ish-kampioni kuqeblu, jeton në Gjermani, Bashkia e nderon në ditën e lindjes…

Plagosje me armë zjarri në Malësi të Madhe…