Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

EMRI/ Aksident me pasojë vdekjen në aksin Shkoder-Velipojë…

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme  në fshatin Dajç, Shkodër. Paraprakisht mësohet se shtetasi Mirash Rezaj ka humbur kontrollin e motoçikletës, duke u rrëzuar në asfalt.

59 vjeçari ka ndërruar jetë  në vend. Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit

Shkodër/Informacion paraprak: Rreth orës 17:40 në fshatin Dajç, Shkodër shtetasi M. R. 59 vjeç, banues në Suka Dajç, duke drejtuar motorçikletën, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motorçikletës, ku si pasojë është rrëzuar dhe ka humbur jetën.

Related posts

Ardit Qylybyli: Za Fest në Shkodër nuk lindi dje dhe as nuk erdhi nga hiçi…

Aksident me pasojë vdekjen në qytetin e Shkodrës…

Bordi i Transparencës ka njoftuar një tjetër ndryshim të çmimit të karburanteve në vend.