Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Shpërthim eksplozivi në një vanesë në lagjen “Tom Kola” të Shkodrës…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 03:45, në portën e jashtme të banesës së shtetasit Sokol Shpendi 52 vjeç, në lagjen “Tomë Kola”, është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse.

Si pasojë është dëmtuar vetëm një cep i portës së jashtme të banesës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Related posts

VIDEO/ Forcat e policisë parandalojnë vrasjen në Vau Dejës…

Orari i klasikes vendoset prej… “Big Brother”-it

4 automjete përplasen me njëra tjetrën në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit, dy përsona mbeten të plagosur…