Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Bardh Spahia uron Pashkën Ortodokse: Qofshin të bardha e të mbushura me mbarësi për çdo familje…

Me gëzimin që na japin festat, pata kënaqësinë që bashkë me strukturat e Partisë Demokratike t’i uronim Pashkën at Aleksandër dhe at Nikolla Petanit si dhe të gjjthë besimtarëve Ortodoks të Shkodrës.
Qofshin të bardha e të mbushura me mbarësi për çdo familje🙏

Related posts

Valbona ndërpret rrugëtimin, largohet nga shtëpia e BBV…

Nga ekzekutimi e Gjin Boriçit e atentatit ndaj Taulant Pepajt! SPAK zbardh disa ngjarje kriminale në Shkodër, identifikon autorët…

“Mirëmëngjes me 3D e Shirokës”, Benet Beci ironi me deklaratat e rivalit të tij për Bashkinë e Shkodrës…