Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Makina përplas për vdekje këmbësorin në aksin rrugor Shkodër-Koplik…

Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Rreth orës 05:40, në aksin rrugor Shkodër – Koplik, mjeti me drejtues shtetasin E. I., 24 vjeç, banues në Gostivar, Maqedoni e Veriut, ka përplasur shtetasin këmbësor M. P., 77 vjeç, banues në Omaraj, Malësi e Madhe.

Si pasojë e përplasjes, shtetasi këmbësor ka humbur jetën. Ndërkohë drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Shkodër.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related posts

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Koplik, dy automjete përplasen njera me tjetrën…

Bardh Spahia inspekton ecurinë e punimeve për rikonstruksionin e rrugës së “Mëndafshit”

Luizi lë Tiranën dhe shkon direkt në Shkodër, zbulohet arsyeja…