Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Kandidati Kristian Shkreli uron Pashkën Ortodokse…

Gëzuar Pashkën të gjithë besimtarëve ortodoksë! Ngjallja e Krishtit, është shpresa e fitorës e të vërtetës ndaj gënjeshtrës, të dashurisë ndaj urrejtjes,triumfin e jetës mbi vdekjen.

Me shëndet Pashkën! E paqtë dhe e bardhë qoftë kjo ditë për të gjithë🙏☺️!

Related posts

EMRAT/ Dogjën stallën e bagëtive në Vaun e Dejës, Policia i ndalon por dhunohet nga autorët e dyshuar…

Java e 32-të e Superiores, sot në fushë 8 skuadra

49 vite në sherbim të qytetarëve/ Ali Vorfa e ka nisur punën në vitin 1975 si shpërndarës i postës në Shkodër…