Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i FunditShendeti

Urgjente/ Shperndajeni ju lutem te shpetojme Elsin nga Shkodra 21 vjecar…

❗️Urgjente❗️Urgjente❗️Shperndajeni ju lutem te shpetojme Elsin nga Shkodra 21 vjecar. Sapo na erdhi nje rast shume i rende. Elsi nje djale i vetem me dy prinder te moshuar qe nuk kane mundesi ta sherojne djalin e tyre qe vuan nga nje tumor agresiv qe po i merr jeten.

Gjendja e tij eshte e renduar dhe ne kete nate prinderit luten me lot per ndihme per djalin e tyre te vetem. Zoti ju shperblefte per cdo shperndarje dhe kontribut ne kete nate Ramazani, mund te jeni shkaku qe Elsi te shpetoje dhe te kthehet prane prinderve te tyre.

Related posts

Shkon në 1120 Ha sipërfaqja e përmbytur në Shkodër, bllokohet aksi Peshkopi- Lurë nga bora, si paraqitet situata e motit në vend…

Në kërkim për plagosje dhe grabitje, policia e Shkodrës arreston 38 vjeçarin…

Shkodër/Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale…