Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

VIDEO/ Nënkryetari i PD: Nga Shkodra janë nisur me mijëra protestues drejt kryeqytetit…

Nga Shkodra janë nisur me mijëra protestues drejt kryeqytetit.

Nënkryetari i PD në Shkodër Qashif Hoxha ka thënë se nisja ka filluar që në orën 8 në mënyrë të organizuar dhe me makina private.

Qashif Hoxha: Të largojmë një ditë e më parë këtë qeveri. Arsyet për të protestuar janë të shumta. Nga Shkodra priten 2500 – 3000 protestues. Nisja ka filluar që në orën 8 në mënyrë të organizuar dhe me makina private. Skenari i protestës qëndron te lidershipi i PD në Tiranë. Protesta do jetë shumë më agresive se të tjerat. Jemi këtu për ti dalë zot vendit. Këtu vetëm do protestohet deri në dorëheqjen e Edi Ramës.

https://youtube.com/watch?v=JzcfDXevpcQ&feature=shares

Related posts

Portieri i Tërbunit të Pukës përfundon në spital, u godit me taka në fytyrë nga lojtari i Turbinës së Cërrikut.Arbitri shkodran Albano Stolaj ndërpret ndeshjen…

Benet Beci: Fasoneritë janë një nga degët e prodhimit ku Shkodra ka krijuar një përvojë të gjatë…

Një brazilian firmos me Vllazninë…