Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

“Do të jetë e jashtëzakonshme”, ku do të mbahet finalja e “Big Brother VIP”? Eduart Grishaj zbulon detajet…

Sigurisht që finalja e “Big Brother Vip” është një pikë kyçe diskutimi jo vetëm nga njerëzit që e ndjekin këtë spektakël, por edhe nga vetë banorët aty brenda.

Të gjithë pyesim veten dhe jemi kuriozë se ku do të mbahet kjo finale?! Dhe këtë na i ka zbuluar vetë regjisori Eduard Grishaj.

Gent Hazizi e pyeti regjisorin nëse do të zhvillohet vallë finalja e madhe e “Big Brother VIP” tek stadiumi Air Albania apo janë thjesht fjalë dhe aludime.

Edhe pse iu mundua t’i shmangej pyetjes, duke thënë se njerëzv do t’i jepet mundësia ta shofin nga afër ai ka lënë të kuptohet se Air Albania është një nga mundësitë

“Ne jemi si ato skuadrat që i marrim ndeshjet njëra pas tjetrës nuk kalojmë direkt tek finalja. Për ne është shumë e gjatë rruga deri në finale. Finalja do të jetë e jashtëzakonshme, do të jetë fantastike. Do t’ju jepet mundësia edhe njerëzve për të qenë sa më afër finales, do të jetë diçka shumë madhështore por do t’i marrim ndeshjet me rradhë”, tha ai.

Related posts

Benet Beci dëgjon ankesat e shoqates së invalidëve para e tetraplegjikëve dhe u premton zgjidhje…

Digjen tre makina luksoze në Shkodër/ Policia po heton për të zbuluar nëse ngjarja është e qëllimshme…

Prezantohet në Shkodër drejtuesi i ri i Policisë…