Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli 4 premtime për banorët e Mjedes dhe Fshatit Dejë…

Me Banorë të Mjedes dhe Fshatit Dejë!

# Rikonstruksioni i Shkollës, ka përfunduar faza e tenderimit, gati të nisë puna!

#Prioritet rrugët dytësore

#Banorëve të Fshatit Dejë u premtoj se do të merrem përsonalisht me tokat që përmbyten🤝

#Rruga që shkon tek Kalaja do bëhët

Related posts

“Shtëpitë e turizmit”, Shkodër, 500 të tilla janë regjistruar në Airbnb dhe Booking…

Nis puna në aksin Velipojë- Shëngjin/ Banorët e fshatit Rrjoll: Shpresojmë që të ketë ndikim pozitiv në turizëm…

(EMRI) Goditi për vdekje 8 herë me thikë biznesmenin italian, gjobë dhe 12 vite burg për 49-vjeçarin shqiptar…