Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli prezanton transformimin e banesave me çati eterniti kancerogjen…

Mirëmëngjes nga Kinoklubi😍! Kjo është panorama që ofrohët pas zëvendësimit të çative prej eternitit kancerogjen, në tjegull dhe ndriçimit te plotë të zonës! #VetëmPërpara#KurrëMëMbrapa#VotoKristianShkreli#Votonr2

Related posts

Vrasja e Nikolin Lekstakaj, gjendet një automjet i djegur në Gjadër, brenda kishte një kallashnikov…

Ndryshime në polici/ Largohet Lorenc Panganika, lëvizje edhe në rrethe…

Vllaznia për fitore në Korçë/ Kuqeblutë me mungesa, por Shtubina është optimist për fitore…