Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Asfalt elektoral apo tallje elektorale e Bashkisë Shkodër??!!/ PS denoncon Bashkinë Shkodër…

Asfalt elektoral apo tallje elektorale e Bashkisë Shkodër??!!
Riparimet dhe puna energjike e bashkisë sot në rrugën përballë Kinema “Millenium”, hyrja për te gjimnazi jo-publik “At Pjetër Mëshkalla”.
Arnime që nuk zgjidhin asgjë…

Related posts

Kandidati i PS Vau Dejës Kristian Shkreli, i përgjigjet Gazmend Bardhit…

VIDEO/ Arrestohet 52 vjeçari në Shkodër, brenda servisit i gjenden armë…

E FUNDIT/ Ndryshon çmimi i karburanteve, sa do të shiten nga sot nafta dhe benzina…