Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

VIDEO/ Tom Doshi: Puka të votojë Gjon Gjonaj dhe PSD…

Kryetari i Partisë Social Demokrate Tom Doshi iu bashkua festës në dy vjetorin e themelimit të shoqatës artistiko – kulturore “Kçira” në Pukë. Kreu i PSD Doshi dënoi të shtënat me armë ditët e fundit në Pukë duke thënë se kjo tregon humbjen e kundërshtarit politik. Thirrja e Doshit është që gjithë pukjanët të votojnë kandidatin e Partisë Socialiste Gjon Gjonaj.

Ngjarjen e fundit në Pukë kandidati socialist Gjonaj e cilësoi si një autogol të kandidatit tjetër ndërsa falenderoi kryetarin e PSD Tom Doshi për mbështetjen e përhershme ndaj qytetarëve të Pukës.

Gjatë këtij aktiviteti shoqata kulturore “Kçira” shfaqi një koncert me vlerat dhe traditat që mbart Puka.

Related posts

“Shkodra Jazz Festival 2023”, artistë shqiptarë e të huaj gjallërojnë mbrëmjet në qytetin verior…

Miratohet projektligji për urën mbi lumin Buna, pas votimit opozita braktis seancën plenare…

Proçedohen penalisht 30 drejtues mjetesh në Shkoder/ Shtator, policia me dorë të hekurt për shkelësit e ligjit…