Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Luizi lë Tiranën dhe shkon direkt në Shkodër, zbulohet arsyeja…

Luizi ka shkuar sot në Shkodër në orët e para të mëngjesit.

Thuhet se fituesi i BBV është shoqëruar edhe nga Kiara.

Fansat kanë publikuar një moment kur Luizi shihet me makinë në qytetin e tij teksa nuk kanë munguar edhe fotot me fansat.

Bëhet e ditur se Luizi është nisur menjëherë për në Shkodër për të takuar nënën e tij, e cila nuk ishte e pranishme në dasmë.

Related posts

Benet Beci prezanton projektin për transformimin e Shkodrës: Do të kushtojë rreth 20 mln dollarë…

Kupa “Agim Tafili”, Spahia akordon titullin e “Mirënjohjes” për veteranët e çiklizmit shkodran…

Transportonin emigrantë të paligjshëm me “Range Rover”-a, arrestohet 27-vjeçari shkodran, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij…