Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Digjet makina e televizionit Rozafa në Shkodër

Shkodër/Informacion paraprak

Gjatë natës është djegur pjesërisht automjeti tip “Land Rover”, i cili ka qenë i parkuar në rrugën “Vaso Kadia”.

Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se automjeti është në pronësi të TV Rozafa.

Vijojnë hetimet, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Related posts

Pas sherrit, Luizi nis fushatën për të nxjerrë Efin nga “BBVIP”: Vë bast që ikën të shtunën…

Kryebashkiaku Spahia pret baskebollistet e reja të Vllaznisë që u shpallen për të katërten herë radhazi kampion…

Aksident me vdekje në aksin rrugor Shkodër-Hani Hotit