Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Digjet makina e televizionit Rozafa në Shkodër

Shkodër/Informacion paraprak

Gjatë natës është djegur pjesërisht automjeti tip “Land Rover”, i cili ka qenë i parkuar në rrugën “Vaso Kadia”.

Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se automjeti është në pronësi të TV Rozafa.

Vijojnë hetimet, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Related posts

Arrestohen 7 punonjës së Postës Shqiptare, përvetësonin Pensionet…

Shkodër/Procedohen në gjendje të lirë 4 shtetas dhe shpallet në kërkim një tjetër…

Vau Dejës, PD denoncon bashkinë për abuzime me ndihmën ekonomike