Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Ra aksidentalisht nga kalaja e Shkodres humb jetën një përson…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e Rozafës.

65-vjeçari është dërguar menjëherë në spital, por për shkak të dëmtimeve të marra në kokë, ka humbur jetën.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin dhe për dokumentimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje aksidentale.

Related posts

“Plas” në Paris, PSG pezullon Lionel Messin

Zgjerimi i rrugës me shpërthim/ Kryebashkiaku Benet Beci thotë se rruga e Dukagjinit nuk do hapet me fadromë…

Banorët e Komanit bllokojnë tunelin pas sekuestrimit të mjeteve të tyre lundruese…