Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Të shtënat me armë në Shkodër, policia identifikon autorin dhe e shpall në kërkim

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 08.07.2023, në lagjen “Xhabie”, Shkodër, dyshohet se shtetasi Nelson Mema, duke qarkulluar me një automjet, ka qëlluar me armë zjarri dhe është larguar.

Nga të shtënat nuk ka persona të dëmtuar.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë rrethuar zonën dhe kanë ngritur pika kontrolli me qëllim kapjen e autorit të dyshuar, shtetasit Nelson Mema.

Vijon kontrolli i zonës për kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe në bashkëpunim me Prokurorinë vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit dhe dokumentimin e plotë ligjor.

Related posts

Nga Endrit Dokle te nipi i deputetit të PS, kush janë bosët shqiptarë që fshihen në Dubai dhe udhëheqin krimin nga suitat luksoze…

Ekspozita “Duartrokitje” nga Artan Draçini/Artisti është frymëzuar nga bota e spektaklit televiziv për pikturat e tij…

Apeli rrëzoi Tërbunin, pukjanët nuk ndalen: Shkojmë në KAS