Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Të shtëna me armë në lagjen Xhabiej në Shkodër…

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në lagjen Xhabiej në Shkodër. Mësohet se disa persona kanë qëlluar ndaj njëri-tjetrit me armë.

Sakaq policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur detaje. Sipas informacioneve paraprake nuk raportohet për të plagosur.

Related posts

EMRAT/ Vrasja dhe plagosja e babë e bir dje në Dukagjin, shpallen në kërkim 4 autorët

VIDEO/ Rrëfimi me lotë në sy i Luizit: Benet Becit i jam mirënjohës gjithë jetën, më ndihmoi vetëm pse isha shkodran…

IKMT zbarkon në Shirokë/ Në plan 48 objekte, 8 prej tyre në Theth…