Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

VIDEO/ Tom Doshi në Rrethina: Fitorja e psd dhe becit e sigurtë…

Me një pritje prej qindra banorësh kryetari i Partisë Social Demokrate Tom Doshi përmbylli fushatën elektorale për zgjedhjet e 14 majit në njësinë Rrethina. Doshi bëri thirrje që banorët e Rrethinave të votojnë PSD-në dhe kandidatin e PS Benet Beci.

Kandidatët për këshillin bashkiak të PSD dhe deputetët e kësaj force politike u shprehën se vota për PSD-në është votë për ndryshimin e bashkisë Shkodër.

Banorët e njësisë Rrethina i dhanë mbështetjen e plotë PSD-së dhe kandidatit të PS Benet Beci.

Related posts

Shtëpitë karakteristike të Gjuhadolit/ Ende në gjendje të mjerueshme, banorët kërkojnë ndërhyrje…

M.Madhe/ Vihen në pranga 2 shtetas (vëllezër) që kishin përshtatur lokalin, për përdorim droge dhe ushtrim të veprimtarisë së paligjshme të lojërave të fatit…

Mirel Josa tregon si fitohet ‘klasikja’