Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

TOM DOSHI: BARBULLUSHI MBËSHTET PSD DHE SHKRELIN…

Banorët e Barbullushit në Vau Dejës mirëpritën kryetarin e Partisë Social Demokrate Tom Doshi. Në fjalën e tij kreu i PSD Doshi tha të gjithë banorët e Vau Dejësit mbështesin PSD dhe kandidatin e PS për kryetar bashkia Kristian Shkreli.

Kandidati Shkreli bëri të ditur disa prej investimeve të rëndësishme në Barbullush. Kryetari aktual i bashkisë Vau Dejës Mark Babani tha se bashkë me banorët do japë gjithë mbështetjen e tij për kandidatin Shkreli në këto zgjedhje.

Banorët e Barbullushit deklaruan se vota e tyre do të shkojë për PSD dhe kandidatin Shkreli duke qenë se besojnë në zhvillimin e mëtejshëm të zonës së tyre dhe krejt bashkisë Vau Dejës.

Related posts

FOTO/ Problemet e arsimimit me kandidatët e Berishës: Zef Hila e nis në Turqi, e mbaron në Shkodër…

Kristian Shkreli: Qendra Muze “Ndre Mjeda”, një thesar i fshehur arkitekturor dhe shpirtëror…

Ndalohet gjuetia e peshkut në liqenin e Shkodrës/ OMP thirrje peshkatarëve: Do të jeni objekt kontrolli…