Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci: Bashkë mund të bëjmë punë të mira për Shkodrën. Ju e keni në dorë!

Me qytetarët e Shkodrës. Çdo takim ka vlerë jo vetëm për të treguar se cila është oferta ime, por edhe për të kuptuar sa i përmbush ajo nevojat e pritshmëritë e tyre. Falenderues për çdo mendim e çdo shtrëngim duarsh. Edhe për çdo batutë që nuk mungon kurrë e na bën të gjithëve me qeshë.

Bashkë mund të bëjmë punë të mira për Shkodrën. Ju e keni në dorë!

#shkodraepara#shkodrapozitive

Related posts

Myftiu dhe Famullitari i Kishës Ortodokse, mesazhe bashkëpunimi në 33-vjetorin e rihapjes së kishave dhe xhamive…

Bardhi bën deklaratën e fortë: Olsi Rama ka lidhje me laboratorin e drogës në Xibrakë…

EMRAT/ Arrestohet 30-vjeçarja në Tiranë, u mori 340 mijë euro familjes Verracaku! U premtoi se do t’i ndihmonte në gjyqin për masakrën e Velipojës në 2021…