Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSport

Kryebashkiaku Spahia pret baskebollistet e reja të Vllaznisë që u shpallen për të katërten herë radhazi kampion…

Me basketbollistet e reja të Vllaznisë që vijojnë të na bëjnë krenar. Për të katërten herë radhazi sollën në Shkodër titullin kampion🏆, duke shpërblyer më së miri punën, përkushtimin dhe mbështetjen që marrin.

Një ekip me përbërje 100% shkodrane, që flet qartë se tradita nuk shuhet kurrë. Këto vajza bashkë me trajnerët dhe stafet respektive do të ketë mbështetjen time dhe bashkisë Shkodër në vazhdimësi. Kemi nisur investimet për terrene të reja sportive dhe do të vijojmë të përmirësojmë logjistikën e nevojshme për zhvillimin e sportit. Duke patur një rini më pranë sportit, do të kemi jo vetëm një brez më të shëndetshëm, por edhe larg problemeve!

Related posts

EMRAT/ Arrestohet 30-vjeçarja në Tiranë, u mori 340 mijë euro familjes Verracaku! U premtoi se do t’i ndihmonte në gjyqin për masakrën e Velipojës në 2021…

Policia e Shkodrës arreston dy persona të cilët po transportonin emigrantë…

Ndahet nga jeta Dr. Skender Rrjolli…