Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci në lagjen Rus: Shkodranët duan ta shohin të realizuar ëndrrën që kanë për këtë qytet…

N’Rus. Njerëzit që takoj janë motivimi më i mirë. Faleminderit secilit prej jush. Shkodranët duan ta shohin të realizuar ëndrrën që kanë për këtë qytet. Ju e keni në dorë. Të dielën qytetarët vendosin! #shkodraepara #shkodrapozitive

Related posts

Bardh Spahia: Çdo bisedë me të rinjtë është burim frymëzimi dhe energjie…

Mbi 350 palestinezë të vrarë në sulmet izraelite në Rripin e Gazës gjatë 24 orëve të fundit…

I riu shkodran në USA, KEVIN SEKNIQI dhuron 1 milion dollarë për të prekurit nga termeti në Turqi…