Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bardh Spahia: Në Shkodrën e biçikletave : çdo rrugë e qytetit do të ketë korsinë e dedikuar…

Në Shkodrën e biçikletave :bike: çdo rrugë e qytetit do të ketë korsinë e dedikuar. E kemi nisur me Parrucë – Xhabije dhe ky standart do të ndiqet për të gjitha akset rrugore. Bashkë Fitojmë për punë të bukura në qytetin tonë✌

Related posts

Shkodër/Operacion policor i koduar “Guns”, sekuestrohen arsenal armësh…

Titulli “Mirënjohje” për ish-futbollistin Çesk Ndoja/ Ish-kampioni kuqeblu, jeton në Gjermani, Bashkia e nderon në ditën e lindjes…

Detaje nga vrasja në Shkodër, viktima u vra nga qiraxhiu…