Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

PD Shkoder (rithemelimi): kandidati i Ramës i është rikthyer të njëjtave premtime, sa për të tentuar GËNJESHTRËN e radhës nëse do ti ecë apo jo…

Që prej ditës së parë të angazhimit në politikë, Benet Beci e nisi me atë që di të bëjë më mirë, pasi vesi del me shpirtin, GËNJESHTRËN! I përzgjedhuri i Edi Ramës duke u shitur si teknicien, nisi edhe mashtrimet ti bëjë të tilla, përmes skemave 3D të mbështjella me lojëra fjalësh. Në 2021 kur kërkonte votat e shkodranëve për t’i përfaqësuar në kuvend, fliste për rrugën Shkodër – Tiranë dhe nevojën për të nisur sa më parë investimi për autostradën. Por sapo shkeli në kuvend, kyçi gojën për 2 vite rresht. Tani kandidati i Ramës i është rikthyer të njëjtave premtime, sa për të tentuar GËNJESHTRËN e radhës nëse do ti ecë apo jo. Por harron që shkodranët nuk shiten e blihen dhe aq me pak të mashtrohen e gënjehen nga kandidati i Ramës që për Shkodrën nuk bëri asgjë.

Related posts

“Në programin tonë kanë një zë të veçantë”/ Spahia takim me gratë dhe vajzat e rajanit nr.5…

Titulli kampion do të vendoset në finalen e pestë! Tirana bën përmbysjen ndaj Besëlidhjes

Petrit Vasili konkurron Luizin: I “dashuruar” me Kiarën, fut sherrin në opozitë…