Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Luiz Ejlli shijon famën, ja shuma marramendëse që merr për një performancë në lokale e natës…

Fituesi i Big Brother Vip, Luiz Ejlli duket se po e shijon shumë famën dhe pëlqimin që ka publiku për të.

Luizi menjëherë pas daljes nga BBV i është kthyer muzikës, ku edhe ka marrë pjesë në koncere si i ftuar special. Këtë fundjavë ai pritet që për dy netë të jetë në Kosovë, ku do të performojë në një prej clubeve të Prishtinës, në një prej netëve në shoqërinë e Noizyt.

Por sa është shumë që merr Luizi për një dalje në koncert. “N’ZOOM” ka mësuar se fituesi i BBV paguhet me shifrën 10 mijë euro për një performancë.

Related posts

Benet Beci interviste në kanalin Albuk, në Londër/ Për t’i treguar komunitetit shqiptar ofertën për Shkodrën!…

UKQ: DEBITORËT TË PAGUAJNË OSE U NDËRPRITET UJI…

“Më thanë majmun dhe zezak”, lojtari i skuadrës në Kategorinë e Dytë denoncon skandalin dhe akuzon arbitren