Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Luiz Ejlli shijon famën, ja shuma marramendëse që merr për një performancë në lokale e natës…

Fituesi i Big Brother Vip, Luiz Ejlli duket se po e shijon shumë famën dhe pëlqimin që ka publiku për të.

Luizi menjëherë pas daljes nga BBV i është kthyer muzikës, ku edhe ka marrë pjesë në koncere si i ftuar special. Këtë fundjavë ai pritet që për dy netë të jetë në Kosovë, ku do të performojë në një prej clubeve të Prishtinës, në një prej netëve në shoqërinë e Noizyt.

Por sa është shumë që merr Luizi për një dalje në koncert. “N’ZOOM” ka mësuar se fituesi i BBV paguhet me shifrën 10 mijë euro për një performancë.

Related posts

Kandidati Kristian Shkreli uron Pashkën Ortodokse…

“Hyrja e Shkodrës, kartolina europiane e Shqipërisë”, Benet Beci publikon projektin…

Kristian Shkreli: Naraçi do jetë në vëmëndjen e Bashkisë gjithmonë!…