Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Vrasja e Ardian Nikulajt, arrestohen në Britani 3 persona, mes tyre porositësi Edmond Haxhia…

Vrasja e Ardian Nikulajt, arrestohen në Britani 3 persona, mes tyre porositësi Edmond Haxhia. 

Në pranga ka rënë Edmond Haxhia, porositësi dhe organizatori dhe 2 bashkëpunëtorët në rolin e vëzhguesit Thomas Mithan dhe Stephten Hunt.

Related posts

9 Maj Dita e Evropës, Spahia: Sa shumë sakrifica të bëra nga populli shqiptar për të qënë i barabartë me popujt evropian…

Makina përplas për vdekje këmbësorin në aksin rrugor Shkodër-Koplik…

Kandidati i PS për këshillin bashkiak denoncon me foto gjendjen e trotuareve në Shkodër