Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Vllaznia – Tirana, klubi shkodran jep njoftimin e rëndësishëm…

NJOFTIM ME RËNDËSI
Në kuadrin e masave të shtuara që janë ndërmarrë nga policia e shtetit për ndeshjen e sotme Vllaznia- Tirana, që konsistojnë në bllokimin e rrugëve kryesore, kontrollet e shtuara nga grupet e sigurisë për mbarëvajtjen e ndeshje, bëjmë të ditur se për të eliminuar dyndjet e tifozëve, ju bëjmë me dije se dyert e stadiumit “Loro Boriçi” do të hapen dy orë përpara fillimit të ndeshjes, pra duke nisur nga ora 16.00.
Eja edhe Ti!
Forca Vllaznia!

Related posts

Shtyllat elektrike të amortizuara afër banesave/ Banorët e lagjes Dobraç i Ri: Na rrezikohet jeta nga shtyllat dhe telat e korentit…

Aksident në aksin Shkodër-Velipojë, humb jetën 54 vjeçari…

VIDEO/ Beci: vetëm me punë duhet ta bëjmë Shkodrën për fëmijët tanë të mrekullueshëm…