Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSport

KF Vllaznia me njoftim të rëndësishëm për tifozët

NJOFTIM ME RËNDËSI

Në kuadrin e masave të shtuara që janë ndërmarrë nga policia e shtetit për ndeshjen e sotme Vllaznia- Tirana, që konsistojnë në bllokimin e rrugëve kryesore, kontrollet e shtuara nga grupet e sigurisë për mbarëvajtjen e ndeshje,

bëjmë të ditur se për të eliminuar dyndjet e tifozëve, ju bëjmë me dije se dyert e stadiumit “Loro Boriçi” do të hapen dy orë përpara fillimit të ndeshjes, pra duke nisur nga ora 16.00.

Eja edhe Ti!
Forca Vllaznia!

Related posts

“Jeta është shumë e shkurtër për me pasë kaq mllef”, Benet Beci: Po ndotim pafund “muret” e profileve në rrjete sociale…

Shkodër/ Finalizohet operacioni policor i koduar “Kontigjenti”. Sekuestrohen armë dhe drogë…

Vrasja në Dukagjin, policia e Shkodrës del me njoftim zyrtar…