Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

VIDEO/ Kristian Shkreli: Të bashkuar për të çuar përpara zhvillimin e Vau Dejës…

🤝Të bashkuar për të çuar përpara zhvillimin e Vau Dejës , Bushatit , Hajmelit , Temalit , Shllakut e Vig Mnelës !

Jam krenar të dal para qytetarëve të mi, pasi kemi arritur të ndërtojmë mbi të gjitha qetësinë , e harmoninë e munguar .

Nuk ndalemi këtu, do vazhdojmë edhe për 4 vite të tjera që të investojmë në qytetin tonë!

Faleminderit!❤️

Related posts

Festë me katër gola të shënuar, Vllaznia mund Laçin dhe sheh kreun më afër…

Pallatet me pamje të re/ Investimi përfundon në 1 shtator për 4 pallate dhe godinën e spitalit…

Lojtari që jep garanci për krahun e djathtë të mbrojtjes së Vllaznisë…