Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSport

Vllaznia prezanton trajnerin e ri Goce Sedloski/ Nesër, Vllaznia pret në “Loro Boriçi” Erzenin. Optimizëm për fitore në kampin kuqeblu…

Trajneri i ri iVllaznisë, Goce Sedloski ka mbërritur në Shkodër dhe ka filluar në krye të skuadrës që në fillimin e javës, por zyrtarisht është prezantuar sot përmes një konference për shtyp, organizuar në mjediset e stadiumit “Loro Boriçi”. Prezantimi është bërë nga drejtori sportiv i KF Vllanzia, Vioresin Sinani.

Më pas, ka qënë vetë trajneri i ri Sedloski, i cili ka folur për mediar duke shprehur kënaqësinë e bashkëpumit me klubin shkodran.Duke folur një ditë përpara ndeshjes me Erzenin, e cila luhet nesë në kuadrin e javës së 28-të të kategorisë Superiore, Sedloski shprehet optimist për një rezultat pozitiv. Sfida, Vllaznia-Erzeni, është planifikuar të luhet nesër në stadumin “Loro Boriçi” duke filluar nga ora 18:00.

Related posts

Moti me shi/ Disa zona pa energji elektrike në Vau – Dejës…

Benet Beci takim me banoret e Shirokes: njerëzit janë gati, na duhet veç me nisë punët që e kthejnë Shkodrën në një qendër projektesh, investimesh, mundësish zhvillimi…

Nis rikonstruksioni i fushes sportive “Reshit Rusi”…