Shkodra Post
AktualitetSport

Sfida me Tiranën, Vllaznia ka një apel për tifozët

Vllaznia kerkon mbeshtetjen e tifozerise shkodrane per sfiden ndaj Tiranes.

Takim qe do te luhet te shtunen ne ora 18:00 ne stadiumin “Loro Boriçi”.

Nepermjet nje postimi ne faqen zyrtare shkruhet:

“Ata kanë qenë gjithmonë mbështetja jonë e madhe. Veçanërisht në “klasiket” e shumëpritura ndaj Tiranës.

Prandaj dhe nuk kemi as më të voglin dyshim që tifozët do jenë edhe të shtunën në “Loro Boriçi” për të përkrahur skuadrën tonë drejt fitores.”

Related posts

Të shpallur në kërkim për transport të emigrantëve ilegalë, arrestohen 2 persona në Tiranë dhe Shkodër

Aksident në aksin Shkodër-Koplik, makina përplaset me motorin, plagoset 33-vjeçari…

PD Shkoder (rithemelimi): Gënjeshtra dhe partia Socialiste janë një binom i pandarë!…